• Announcements

• xCraftRayX

Rejestracja Forum / Minecraft   07/02/2016

Przypominamy, tworząc konto na forum lub naszym serwerze Minecraft, nick oraz hasło podane podczas, którejś z rejestracji obowiązuje na forum jak i Minecraft
xCraftRayX

Rekrutacja Opiekun Survival

Szukamy 2 kandydatów do roli Opiekuna Survival, których zadaniem będzie pilnowanie porządku na serwerze, pomaganie graczom w potrzebie oraz wprowadzanie nowych funkcji, które ulepszą i urozmaicą grę!

Wymagania:
- Sprawny mikrofon
- Znajomość wtyczek: WorldEdit, WorldGuard
- Dobra znajomość naszego serwera Survival

Również od rekruta będziemy wymagać kultury słowa, kreatywności, umiejętności budowania, przewidywania zdarzeń, rozsądku, punktualności, sprawiedliwości, uczciwości i oczywiście pracowitości.

Jeżeli uważasz, że masz jakieś szanse aby się dostać, to zgłoś się na rekrutację!
Aby uczestniczyć w rekrutacji należy napisać parę zdań o sobie pod tym postem.

2 people like this

Mój nick to: koksiorpvp

Mam 14 lat. Jestem uczciwy, odpowiedzialny szybko i się uczę. Podejmuję się rekrutacji 1 raz w życiu dotąd nie byłem żadnym moderatorem, administratorem na żadnym serwerze. Moje wady to mała umiejętność we wtyczkach WordGuard i WordEdit. Mam sprawny mikrofon oraz dobrze zapoznałem się z serwerem. Stworzyłem także listę rzeczy które by ulepszyły serwer. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania B|.

Trzeba zmienić.txt

1 person likes this

Witam , mam na imię Hubert, mam 20 lat, mój nick w grze to Baq97. Gram właściwie tylko na survivalu(od około miesiąca), sporadycznie jakieś bedwarsy czy colorfulmixy. Posiadam sprawny mikrofon, TS3, Discord oraz Skype. Wtyczek WorldEdit oraz WorldGuard niestety nie znam, ale jeśli moja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona od razu przystąpię do ich nauki.

Mój nick to: Dominic3001PL

Mam 15 lat . Jestem Odpowiedzialny . Przystępuje do rekrutacji nie pierwszy raz byłem na różnych serwerach opiekunem itd. . Umiem Posługiwać się WorldEdit,em i WorldGuard,em Mam sprawny mikrofon oraz dobrze jestem zapoznany z serwerem. . Mam nadzieję , że moje podanie zostanie Pozytywnie Przyjęte :P Pozdrawiam !

mam 13 lat miałem własny serwer na telfonie i na pc ale instalowałem nowego windowsa i wszytko znikneło mam sprawne mikr izapoznałem się dobrze ze serwerem wcześniej byłem adminem na taki serverach jak np v*****.pl albo R***.pl i znam sie na wtyczkach worldedit orz worldguar

Edited by KajojGaming

Ja mam 13 lat oraz 6 letnie doswiadczenie ;)     Miałem własny serwer na którym grało coś około 20 osób na dzień  znam komendy world edit podstawowe komendy do banowania kickowania

oraz umiem robić pluginy.     na minesie gram dosyć sporo coś tak 2012-13 dokładnie nie pamiętam o więcej informacji można śmiało pytać :)

Hejka, mam 16 lat(17 na karku :)), mój nick w grze to SULEGGG, lubię słuchać muzyki, próbuję także swoich sił na YT (z marnym skutkiem, ale ciągle walczę), chciałbym wspomóc wasz serwer w jakikolwiek sposób, w minecraft'a gram parę ładnych lat, właściwie nie pamiętam kiedy dokładnie zacząłem. Prowadziłem kiedyś własny server, na którym grało dziennie 20 osób, pozostałości dalej są na internecie, nazywał się GreenCraft. WorldEdit jest u mnie na przyzwoitym poziomie, gorzej z WorldGuardem, ale myślę, że gdybym zabrał się za jego naukę, szybko bym ogarnął o co biega. Jestem punktualny, wykonuję wszystko na czas. Nie będę kłamał, na waszym serverze survival spędziłem mało czasu. Mam parę ciekawych pomysłów jak usprawnić wasz server i zrobić go ciekawszym. Chyba się troszkę rozpisałem, także kończę to podanie. Ewentualnie, mogę porozmawiać na ts'ie, Skype lub Discordzie gdyby była taka potrzeba. Zapomniałem dodać, że całkiem ładnie buduję. 

Edited by SULEGGG
1 person likes this

Witam mam na imię Mateusz mam 17 lat mój nick unlucyseniq chce zostać opiekunem survivalu ponieważ myślę ze się nadaję dużo spędzam czasu przy komputerze więc pilnowanie serwera to nie będzie żaden problem kulturę słowa mam rozsądek też troszkę z budowaniem będzie gorzej ale to się da naprawić :) myślę że pozytywnie rozpatrzysz moje SV i dasz mi szanse. Pozdrawiam! :) 
PS. WorldEdit i WorldGuard nie jest moja najmocniejsza strona ale powolutku będę się uczył jak tylko zostanę przyjęty :) 

Edited by unlucyseniq

Dnia 25.08.2017 o 23:18, Lozakos napisał:

Witam wczoraj wbiła mi 16 na karku chciałbym zostać Opiekunem Survivala gdyż ogarniam WE Wguarda w 75% a douczenie się to nie problem, spędzam dużo czasu na Minesie od 1 edycji miałem przerwę na 1 rok ale po tym roku powróciłem na creative i wsparłem server 100 na vipa forever. Czas zawsze znajdę żeby wbić na server by pomóc graczom w ich sprawach.

Jeśli zostałbym opiekunem survivala byłbym bardzo zadowolony i starał się o jak najlepszą reputację na survivalu :)

Edited by Lozakos

Mam 14 lat. Mam na imię Zuzanna. Na Sevie nazywam się zuzix123, gram w Skyblock. Lubię grać w Minecraft, często gram z BFF. Prawie codziennie jestem na tym servie. Z chęcią bym pomagała innym użytkownikom w potrzebie. Bardzo bym chciała zostać opiekunem. Gram od małego w tą grę wiedz wiem o co w niej chodzi. Bym chciała aby ten server stał się bardziej popularny, mam plan aby założyć kanał po to aby promować ten server. Strasznie bym chciała tworzyć go z wami. Do usłyszenia pozdrawiam całą ekipe. ~zuzix123

Edited by Zozolek123

Witam 

Z tej strony xardarx  ( Antoni H. ) mam 16 lat ( prawie 17) dobrze operuje językiem angielskim oraz niemieckim 
Jestem twórczy i kreatywny, kulturalny i odpowiedzialny.
Jestem osobą przyjacielską i rozmowną, zdolną pomóc każdemu w każdej przeszkodzie na serwerze.
Na komputerze spędzam sporo czasu ponieważ chodzę na kierunek mechatroniczno - informatyczny
często tworzę muzykę oraz grafikę.   
Chciałbym wspomóc administracje serwera i pomóc w dalszym rozwoju serwera mines.pl 
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 
Z wyrazami szacunku xardarx

Antoni Helbig

2 people like this

Mam 14 lat 

Posiadam Ts

Imie Michał

Gram od 1 miesiąca

Orto Dobre

Nick MichalApleys

O mnie: Uczeszczam do klasy sportowej + chodze do PSM<Szkoła Muzyczna>

Bardzo lubie grac na serwerze mam szacunek do innych osób z administracji d graczy 

Cześć, nazywam się Bartek mam 14 lat  i gram w Minecraft już od paru ładnych lat. Miałem swoje serwery Minecraft, tygodniowo grało tam po 10 graczy. Bardzo lubię nagrywać na YouTube i z Waszego serwera też znajdzie się tam filmik. Chcę żebyście mnie wybrali bo mam sprawy mikrofon, mam TS Skype Facebook, lubię grać w  Minecraft bardzo lubię też pomagać innym. Pomogłem już wielu serwerom znam wszystkie niezbędne komendy na opiekuna serwera Minecraft znam również wtyczki  WordGuard i WordEdit. Serwer jest super opracowany, spędzam dużo czasu przy komputerze więc pilnowanie serwera to dla mnie żaden kłopot ! Bardzo lubię Super Właściciela serwera, który zawsze wspomoże jak się czegoś nie wie Lub gdy trzeba się coś dowiedzieć.  

Pozdrawiam Właściciela i całą ekipę serwera.

P.S. Zachowuje się bardzo grzecznie wobec graczy serwera.

Bartek

Witam , nazywam sie Konrad mam 14 lat . Lubie Grać na Serwerze Mines.pl . Ogólnie to byłem na jednym serwerze Adminem który obecnie ma online 400 graczy znam wszystkie komendy potrzebne w roli pilnowania survival.  Gram w CS : GO i dużo innych gier . Umiem bardzo dobrze posługiwać się World Editem i World Guard . Lubie pomagać Graczom . Mam sprawny mikrofon . Mysle ze sie nadaje na te stanowisko i licze na pozytywne rozpatrzenie tego podania . :) 

Imię: 
Konrad

Nick w grze:
_well_done_

Status konta [Premium/Non-Premium]:
Non-Premium

Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer:
Od 3 do 5 godzin.

Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]:
Tak posiadam sprawny mikrofon

Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]:
Posiadam TS3, Skype + Facebook

Komendy przydatne : 
-/tempmute (nick) (czas) (powód) - Wyciszanie gracza na dany czas
-/tempwarn (nick) (czas) (powód) - Ostrzeżenie gracza na dany czas
-/kick (nick) (powód) - Wyrzucenie gracza z serwera
-/seen (nick) - Sprawdzanie IP gracza
-/dzien oraz /noc - Ustawianie dnia oraz nocy
-/tp (nick) - Teleport do gracza
-/tempban (nick) (czas) (powód) - Czasowe banowanie gracza
-/cc - Czyszczenie chatu
-/c off - Wyłączanie chatu
-/c on - Włączanie chatu
-/ac - Admin chat
-/afk - To znaczy, że mam zw noo xD

Myślę, że tyle wystarczy  Wink

Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie:
Jestem graczem doświadczonym, bardzo długo gram w minecraft, chciałbym wspomóc administrację serwera   . Pomagam innym. Ważne jest zachowanie gracza na serwerze jak i na forum. Myślę, iż będę dobrze sprawował się jako Opiekun Survival .Moja ortografia jest na bardzo wysokim poziomie, myślę, że jest to plus xd. Jestem koleżeński, miły, a przede wszystkim pomocny. 

Nazywam się Konrad. Mieszkam w małej miejscowości pod nazwą Biala Podlaska . Moim marzeniem jest zostac programista grafikiem komputerowym  :I Czasem jestem takim śmieszkiem hihi. Jestem pewien, że każdy może osiągnąć swój cel, gdyby się starał, 
Te podanie to moje z innego serwera z ktorego odeszlem ... a tak normalnie to Mysle ze się nadaje na te stanowisko !!!

Imie:Kacper

Lat:14

Opis:Odpowiedzialny,Uczciwy,Pomocny. Byłem już kilka razy wybierany na Admina Pomocnika Moderatora i Budowniczego.Lubie grać W mc Mogę poświęcić grze nawet 5 godzin  Znam wiele komend 

Nick:Hobbit2828

Mam zamiar iść do jednej z najlepszych szkół programistycznio-Robotycznej

Posiadam sprawny mikrofon

Ani Razu nie dostałem ban ani kicka na żadnym serwerze C:xD

Staram się o stanowisko Opiekuna Survival

Edited by Hobbit2828
Jedno słowo

Imie: Zuzia

grać będę różnie ,ale jestem uczciwa,pomocna,tu chce zacząć moją przygodę z rangami na serwerach  gram w mc od dziecka mam bardzo dobry mikrofon często mówią mi żebym się wyciszała bo jest głośny  Nick: Zuza555  kocham Architekturę , ale też uwielbiam minecraft i gry nie dostałam bana kicka

staram się o rangę opiekuna survival

Pozdrawiam ;)

Witam, swoje podanie na Opiekuna chciałbym wyrazić w formie pewnego wzoru, który wygląda następująco:

Twój nick na serwerze: KacperBogiem.
Twoje imię: Mam na imię Kacper.
Twój wiek: Posiadam 14 lat.
Doświadczenie w grze:Swoją przygodę z tą grą zacząłem 3-4 lata temu. O ile dobrze pamiętam zaczynałem na wersji 1.5.2. Myślę że mam ogromne doświadczenie.
Jak długo grasz na naszym serwerze: Na Waszym serwerze gram już od 4 edycji, i wiem o nim wiele. Przez ten czas poznałem już szanowną Administrację, niektórych graczy, oraz nauczyłem się grać na tym serwerze.
Znajomość komend (od 1 do 10): Myślę że mocne 9/10. Dlaczego ? Ponieważ byłem już Pomocnikiem na 2 większych serwerach, a na 1 z nich udało mi się awansować do rangi Moderator. Prócz tego, sam byłem właścicielem 1 serwera więc komendy muszę ogarniać nie źle.
Jak oceniasz swoją ortografię (od 1 do 10): Wydaję mi się że również 9/10. (Mam nadzieję że to widać w podaniu.)
Ile czasu możesz poświęcić na granie: Na serwerze online mogę być 3-4,5 godz. dziennie w tygodniu, a w weekendy od 5 do 7.
Co najbardziej przeszkadza Ci na serwerze: Jak to każdy w podaniu pisze CHEATERZY. Mi też owszem to przeszkadza, ale bardziej męczy mnie to, że gracze właśnie przez nich cierpią. Jak? Po prostu czysty gracz wbija sobie do beczki, a w środku siedzi cheater i zabija tego gracza który na te itemy kopałbardzo długo. Drugą rzeczą jest wulgaryzm na czacie.
Dlaczego akurat ty miałbyś zostać Helperem: Myślę że wybranie mnie to dobry wybór. Lubię pomagać, jestem ogarniętą osobą, a także doskonale sprawdzam graczy. Gdybym dostał szansę, to gracze bez cheatów cieszyli by się z takiego helpera jak ja, a gracze którzy używają wspomagaczy nie chodzili by już po serwerze. Umiem wykryć cheaty gdy już patrzę na gracza, i jest on wtedy natychmiastowo sprawdzany.
Twoje doświadczenie z rangą Opiekun: Duże, jak już u góry wspomniałem w punkcie  "Znajomość komend (od 1 do 10)" byłem już w administracji, a także udało mi się awansować.
Jak wyglądają Twoje relacje z graczami (od 1 do 5): Nie miałem żadnych większych spin z graczami, dlatego myślę że 4,5.
Czy posiadasz mikrofon oraz TeamSpeak: Oczywiście że tak. Prócz tego umiem się nim bardzo dobrze posługiwać.
Napisz kilka zdań o sobie: Mam na imię Kacper. Jestem miłą, życzliwą i pomocną osobą. Bardzo lubię grać w piłkę nożną, a moim zainteresowaniem jest informatyka. W wolnym czasie lubię sobie pobierać paczkę pluginów z internetu i przerabiać ją na swoją. Prócz tego że jestem taki miły, to gdy dzieję się coś poważnego potrafię trzymać dyscyplinę.

Pozdrawiam

Imię: Mateusz

Nick: MatiPL32XD

Mieszkam w Łańcucie na Podkarpaciu, trenuje piłkę ręczną i nożną. Jak na razie jestem na laptopie, lecz za niedługo przyjdzie do mnie komputer stacjonarny z 2 monitorem. Ortografię mam na wysokim poziomie jak i kulturę osobistą - przy czym ciężko mnie wyprowadzić z równowagi - nie tak jak kiedyś. Mam sprawny mikrofon jak i teamspeak 3. Jak na mój wiek jestem dość miły i kreatywny. Pomagałem craftowi w znalezieniu bugów jak i zgłaszałem mu je (myślę, że to też sie liczy xD).

Posted (edited)

Witam

Z góry zaznaczam że nie zamierzam wypisywać wersji mc od kiedy gram czy innych zbędnych informacji nic nie wnoszących do podania

ENJOY

Nazywam się Kacper , mam 15 lat i pochodzę z Bydgoszczy lecz aktualnie mieszkam w Poznaniu.

Interesuje się informatyką (dopiero zaczynam) historią (starożytność-średniowiecze,wojny światowe oraz historia współczesna) oraz po części sztuką i językoznastwem.

Mam sprawny mikrofon (kupiłem jakieś 3 dni temu) a na serwer jestem w stanie wchodzić codziennie [poza wyjątkami (co dwa tygodnie może mnie nie być w weekend)].

Potrafię budować, jestem kreatywny znam worldguard i worldedit (mam VIP'a na creative oraz zajmowałem się własnym serwerem rp).

Niestety, na survival grałem rzadko - głównie ze względu na kiepską administracje jednakże jestem w stanie szybko się zaaklimatyzować.

Mimo że na większych serwerach nie byłem członkiem administracji to wiem iż posiadam umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz zdolność wypowiadania się oraz jestem kreatywny co w mojej opinii  poskutkuje wprowadzeniem nowych ciekawych rzeczy (zależy od potrzeb graczy).

Mam TS3,Discord,skype

Oraz co najważniejsze - lubię nasz serwer i zrobię wszystko by gracze czuli się dobrze a na survival panowała miła atmosfera.

Edited by kacper969plx
7 people like this

Dziendobry!

Mam na imię Mateusz mam 15lat mieszkam w Warszawie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Chodze do Gimnazjum nr.45 im. Powstania Warszawy.

Mam dobry komputer płynnie chodzą mi gry mój mikrofon jest dobry działa sprawnie.

Jestem sprawiedliwym i uczciwym graczem który potrafi ładnie budować interesuje się budową starożytnych budowli i też nowoczesnych często wbijam na server prawie codziennie.

I myśle że ja bym był prawidłowym opiekunem.:)

1 person likes this

Witam!

Mam na imię Dawid mój wiek 19 lat.

- Posiadam sprawny mikrofon

- Srednia znajomość myślę ,że sobie poradzę bez problemu.

- Znajomość nie najgorsza jeżeli chodzi o sam serwer również znam zachowania graczy.

Również problemu nie będzie z kulturą słowa, kreatywnością, umiejętności budowania, przewidywania zdarzeń, rozsądku, punktualności, sprawiedliwości, uczciwości i oczywiście pracowitości.

Co prawda nie gram u was za długo ale to chyba lepiej jak opiekun nie ma subkonta moim zdaniem.Ponieważ ludzi którzy mają gildie lub są w gildi popełniają nie godny czyn opiekuna.Zwany Faworką dlatego też proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam Dafi!!!

Fajne komendy :

-/tempmute (nick) (czas) (powód) - Wyciszanie gracza na dany czas
-/tempwarn (nick) (czas) (powód) - Ostrzeżenie gracza na dany czas
-/kick (nick) (powód) - Wyrzucenie gracza z serwera
-/seen (nick) - Sprawdzanie IP gracza
-/dzien oraz /noc - Ustawianie dnia oraz nocy
-/tp (nick) - Teleport do gracza
-/tempban (nick) (czas) (powód) - Czasowe banowanie gracza
-/cc - Czyszczenie chatu
-/c off - Wyłączanie chatu
-/c on - Włączanie chatu
-/ac - Admin chat
-/afk - To znaczy, że mam zw noo xD

Myślę, że tyle wystarczy  Wink

mam 12 prawie 13 lat mam ts3,skype,poczte

chciałbym wspomóc serwer bo na niewielu serwerach widziałem tak fajne tryby.Szkoda jeżeli nie wygram,zrozumiem to bo jestem trochę młody ale na 5 różnych serwerach miałem admina, moderatora i helpera.Jeżeli zostanę wybrany to się bardzo ucieszę. I z góry za przeczytanie wiadomości DZIĘKUJĘ !!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.