All Activity

This stream auto-updates   

 1. Last week
 2. Earlier
 3. [*]

  [*] i mój usunięty post przed tym postem x d
 4. [*]

  Złapać złapać [*]
 5. [*]

  Załapać znicza [*]
 6. [*]

  Szym wraca do mc auu
 7. [*]

  Hej... To ja Nikio, jak narazie żegnam was (o ile coś ożyje), paaaaa. *ale na forum zostaje :)*
 8. Tryb: Skyblock Propozycja: Całkowita zmiana tego trybu bo jak na razie ta "nowa edycja" to jakby zrobienie survival v2. Przykład: --
 9. Wiem, że brak szablonu ale gracza zbanować trzeba. Zostało to zrobione Zamykam.
 10. HAKEEEEEEEEEEEEER! NA SERVIE!

   

 11. Skargę odrzucam z wyżej podanych powodów. Zamykam.
 12. @XgorroX @KajojGaming...
 13. BRAK SZABLONU NIE MA NAPISU SKARGA W TEMACIE I TYTULE NJE firefox.exe
 14. ss po za tym powycinany nie ma pewności że ich sprowokowałaś Temat jest do zamknięcia
 15. Tryb: --- Global Propozycja: --- Dodanie HNS zamiast TNT run Przykład: na tnt runie prawie nikt nie gra i po co go gnębic.
 16. Tryb: Global Propozycja: Usunięcie tnt run, bedwars Przykład: Po co trzymać coś, co zajmuje raczej dużo miejsca dla 2-3 osób? .-.
 17. Tryb: Creative/Survival/Pvp/Lobby Propozycja: Creative: - Dodanie komendy dla graczy /ignore - Usunięcie mostów, które (moim zdaniem) przeszkadzają - Zmienienie spawnu, który już jest nudny - Dodanie pojazdów - Ogarnięcie mebli (po co meble jak gracz jak i vip może postawić tylko 1 krzesło np. na działce? bezsensu.) - Eventy (10 osób na event zamiast 20 bo to już jest nierealne te ''20'' osób na serwerze.) - Moim zdaniem administracja rzadko wchodzi np: amel15 (Co innego lozakos bo zarówno wchodzi rzadko i często ) Propozycja: Survival - Ogarnięcie pluginu na wyrzucenie przedmiotów. Przykład: Survival - Kopię tunel i nie mam miejsca w ekwipunku wyrzucam niepotrzebne itemy a one się teleportują pod nogi i nie mogę kopać ponieważ bloki na tym pluginu są na stojaku na zbroje (przynajmniej tak mi się wydaję) Propozycja: Pvp - Cofnięcie systemu walk do wersji 1.7.2 Propozycja: LOBBY - Dodanie nagrody i GADŻETÓW, których już długo nie ma. Przykład: LOBBY - Kiedy chce kupić gadżet co pisze na tabliczce przed npc? (WKRÓTCE) od 2-3 miesięcy.
 18. Tryb: Skyblock Propozycja: Możliwość sprzedawania strzał
 19. Tryb: Skyblock Propozycja: Poprawienie "opószczasz wyspę" na "opuszczasz wyspę"
 20. przecież piszę wyraźnie wyżej, że NIEAKTYWNY xdd
 21. Jest już takie coś, ale z ograniczoną ilością rzeczy i z możliwością tylko kupna EDIT: Jednak nie, sklep ten jest wyłączony do czasu przyszłego nieokreślonego
 22. Tryb: Skyblock Propozycja: Ustalenie cen sklepu jeszcze raz... XDD Przykład: Np sadzonka drzewa jest za 250 teraz, nie za drogo trochę?
 23. Tryb: Skyblock Propozycja: Większy drop rudy żelaza Przykład: --
 24. Load more activity