Cesarz_MrOLX

User
 • Content count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

175 Profesjonalista

2 Followers

About Cesarz_MrOLX

 • Rank
  Bywalec

Recent Profile Visitors

685 profile views
 1. [*]

  Złapać złapać [*]
 2. To by było głupstwo Co by było, gdybym tego nie napisał?
 3. I tak by nie miał. Co by było, gdyby węgiel był biały?
 4. Nic z tego
 5. Kilka ciekawostek ode mnie na temat CKo: Jak być może wiecie, stolicą CKo jest Accueil. Słowo to oznacza "powitanie" po francusku, a w samej Francji znajduje się miasto o podobnej nazwie (Arcueil) - jak nie wierzycie, sami sprawdźcie To jest ciekawostka dla ludzi zupełnie, ale to zupełnie niezainteresowanych historią, ale cały serwerowy Weimar to w rzeczywistości niemieckie miasto, a sama "Republika Weimarska" to dawna nazwa państwa niemieckiego. A tak by wyglądał @kacper969plx w rzeczywistości (fabularnej oczywiście) patrz pierwszy obrazek A tak Oeliks I Wolfenstein (czyli ja) patrz drugi obrazek Ten pierwszy to Wilhelm II, którego PLX grał, ten drugi to brytyjski król Jerzy V, który wyglądem najbardziej podchodził pod mojego skina
 6. Spootlight zamieszczony Teraz czekajmy na odpowiedź
 7. Obawiam się, że tak naładowana mechanizmami konstrukcja znacznie obciąży serwer Ale pomysł niezły, trzeba przyznać. Pomyślcie - 12 działek mechanizmów zrobi swoje. Niestety, ale wątpię aby ktokolwiek się na to zgodził. Samo działanie mechanizmów mogłoby także być zakłócone przez nałożone na nie ograniczenia, dlatego nie wiem, czy projekt udałby się.
 8. Obiad był mininalistyczny i
 9. No to kicha, bo bym nie miał co robić w letnie wieczory Co by było, gdyby na banknotach były postacie ze Star Wars/Harry Potter?
 10. Witam, tutaj OLX (bo kto by inny), a oto info dla Was (głównie dla administratorów) Jakiś czas temu umieściłem post w reklamach serwera dotyczący fandomu (http://pl.cko-gaming.wikia.com/wiki/CKo_Gaming_Wiki). Wtedy był to malutki fandom, który faktycznie (jak słusznie zauważono) dużego rozgłosu nie dawał, ACZKOLWIEK Ja oraz @HeadHunter82 prowadzimy fandom w coraz lepszą stronę. Niedługo będziemy spełniać wymagania do uzyskania tzw. spotlight. Co to? Otóż to reklamy fandomów na innych fandomach - wystarczy, że ktoś wejdzie na fandom, gdzie pojawi się reklama CKo Gaming Wiki, a być może odwiedzi stronę. Co za tym idzie - zainteresuje się serwerem, być może dołączy do nas na stałe. Nie przesadzam - Fandom to baaaardzo rozbudowana społeczność, a jak to jest wielkie można sprawdzić np. tutaj: http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Strona_główna Albo tutaj https://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Strona_główna Siłą rzeczy reklama będzie MUSIAŁA pojawić się na jakimś fandomie, więc LICZĘ NA POWODZENIE Pozdrawiam wszystkich!
 11. No ten gracz zaprezentował sobą nie tylko, że tak powiem głupotę, ale także (a może i przede wszystkim) zupełny brak manier. Ja bym osobiście radził mu dać ban na IP bo co on sobie myśli?
 12. Polecam czytać ze zrozumieniem! A potem się wypowiadać i szkalować: Ja rozumiem, że serwer się musi z czegoś utrzymywać ale zaraz to zwykły gracz nic a nic nie zrobi, ponieważ VIP będzie miał 100x lepiej od niego.
 13. A ja przeciw. Kolejny powód do tego, by VIP miał lepiej. Ja rozumiem, że serwer się musi z czegoś utrzymywać ale zaraz to zwykły gracz nic a nic nie zrobi, ponieważ VIP będzie miał 100x lepiej od niego. Same obrazy to dobry pomysł, jednak jak wyżej.
 14. To by było prestiżowe wesele Co by było, gdyby nigdy nie powstała VII i VIII część Star Wars?
 15. To by pewnie ludzie przechwytywali dzieci w locie. Co by było, jakby kebaba można było kupić tylko w brytyjskiej aptece?