Blox61

User
 • Content count

  522
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Początkujący Profesjonalista

8 Followers

About Blox61

 • Rank
  Pomocnik
 • Birthday 02/17/2005

Recent Profile Visitors

1,231 profile views
 1. Rozmawiałem na temat napisania do rodzica Aleksa Ł. Lecz jednak nie otrzymałem zgody na takie postępowanie. Mimo, że Aleks swoim zachowaniem pokazał, że nie jest w stanie zrozumieć że robi źle, to naszym obowiązkiem jest to wytłumaczyć tak, by zrozumiał. Chcę wziąć pod uwagę, że próbowaliśmy już wiele razy, dlatego napisanie do jednego z rodzica z którym mam kontakt i przygotowane pismo do wysłania. Jako redaktor, moim zadaniem jest zajmowanie się forum, więc widzę co się dzieje, widzę jakie konta są tworzone i widzę, że jakieś tam blokowanie i dawanie punktów nie pomaga, dlatego zwracam się z prośbą raz jeszcze do Właściciela @xCraftRayX, by zaprzestać w pewnym sensie olewania tego co się dzieje z w/w Aleksem Ł. Osoba ta nadmiernie tworzy tzw. m-konta, przez które Aleks Ł. nie dość, że zaśmieca nie tylko forum, ale też i chat serwerowy. Aleks Ł. pomimo kar mu nadawanych ignoruje każdą z nich, dlatego proszę o pozwolenie na poinformowanie rodzica Aleksa Ł. o zachowaniu w internecie, który powinien wziąć to pod uwagę i jako rodzic porozmawiać na ten temat. Chciałbym jeszcze wspomnieć o tym, że wielokrotnie otrzymywaliśmy od niego "zabawowe" (powtarzam "dla niego") pogróżki, które dotyczyły przekazania prokuraturze, iż (daję przykład, który miał miejsce) Właściciel MineS.pl jest oskarżony o molestowanie seksualne. Ja jako redaktor usuwałem tego typu rzeczy z forum lecz jednak użytkownik tak czy tak nie zdawał sobie sprawy z tego co robi. Myślę, że każdy z administracji będzie w stanie zastanowić się co do tego, a szczególnie właściciel serwera xCraftRayX. Bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!
 2. coś podobnego jest na lobby, więc jak chcecie to tam możemy zamek zbudować
 3. wywiad

  Już zmieniam
 4. Dlaczego bawiłeś się akurat na minesie? Nie mogłeś się bawić na jakimś innym serwerze? Albo stworzyć swojego serwa i tam się bawić? Nie wiem jak administracja ale ja bym nie akceptował tego..
 5. wywiad

  Witam, z tej strony Blox61. Dziś zajmę się wywiadem z Opiekunem MC Amel15. Amel15 jest od niedawna naszym nowym opiekunem zajmującym się serwerem Minecraft. Opiekunem jest już ponad 2 miesiące, dlatego postanowiłem przeprowadzić z nią wywiad, dzięki któremu dowiemy się czegoś nowego. Amel15 ma na imię Amelia, 11 lat i mieszka w Lublinie, gdzie uczy się w 5 klasie. Amelia najczęściej jeździ konno, gra w różne gry takie jak: Skyrim, TheSims4 i Minecraft. Po za tym zajmuje się piromanią. Na serwerze gra już bardzo długo i ma też parę propozycje, które można wprowadzić na serwer, m. in.: - Zbudowanie kolejnego trybu, którym jest Hide And Seek - Dodanie pluginu na rodziny oraz meble do creative Bardzo lubi swoją funkcję, więc myślę że zostanie z nami bardzo długo, dzięki czemu serwer będzie co raz lepszy. Wywiad przeprowadził Blox61
 6. Tak jak już większość osób wie, w świat Minecrafta doszło wiele nowych rzeczy takich jak: zwierzęta (np. delfiny, żółwie); nowe tekstury, bloki oraz podwodne rośliny. Dziś przedstawię wam krótkie informacje na temat wersji 1.13. 1. Nowy rodzaj zombie nazwany jest "Topielcem" 2. Jeśli delfin w trakcie atakowania zostanie wyrzucony na ląd, będzie on powoli poruszał się w kierunku swojego celu. 3. Karmienie delfinów dorszem spowoduje to, że popłyną one do najbliższych podwodnych miejsc, które na pewno cię zaciekawią. 4. Małe żółwie są atakowane przez: zombie, szkielety, nieoswojone oceloty i wilki. Obecnie są to najmniejsze moby w świecie Minecraft. 5. Dodano blok zwany "Utwardzonym lodem", który tworzy się za pomocą 9 bloków zwykłego lodu 6. W podwodnych strukturach można odnaleźć mapy prowadzące do skarbu! 7. 4 bloki magmy ułożone w kwadrat powodują, że wszystko pod z powierzchni wody zostaje wciągane na dno, a 4 bloki piasku dusz ułożone również w kwadrat spowodują, że wszystko będzie wypychane na zewnątrz. Dzięki temu będziemy mogli robić bardzo ciekawe eksperymenty! 8. Pływając w wodzie i jednocześnie trzymając przycisk "Ctrl" umożliwia to nam szybsze poruszanie się w wodzie! 9. W wersji 1.13.1 rośliny koralowe mają również odmianę martwą! 10. Wodorosty przetworzone w wysuszony blok można użyć jako paliwo, dzięki czemu może przepalić aż 20 przedmiotów.
 7. Ja nie jestem za discordem bo to kolejna robota dla administratorów
 8. @xCraftRayX
 9. Jak najbardziej @xCraftRayX
 10. Droga Rig... Różne tematy to też post przy którym obowiązuje ten sam regulamin. Jeśli widzę załóżmy post nie wnoszący nic do danego tematu, nie jest to wtedy post potrzebny. Nie ważne czy skarga czy oddzielny temat, tak czy tak muszę się danymi tematami zająć tak jak jest mi to dane
 11. xd?

  A co ci tak nagle konfi zależy na minesie? Wybierz w końcu... mines czy c********....
 12. rozpatrzymy to z administracją i damy info co dalej
 13. aaaaaaaaa baaaana muuuuuu!!!!!! kontrowersyjna działka!!!!!! ODRZUCAM, ZAMYKAM
 14. eventy [EVENT] Jaka to melodia?

  until
  Kolejny event polegający na odgadywaniu tytułów piosenek.