• Announcements

• xCraftRayX

Rejestracja Forum / Minecraft   07/02/2016

Przypominamy, tworząc konto na forum lub naszym serwerze Minecraft, nick oraz hasło podane podczas, którejś z rejestracji obowiązuje na forum jak i Minecraft
xCraftRayX

Rekrutacja Opiekun Survival

Szukamy 2 kandydatów do roli Opiekuna Survival, których zadaniem będzie pilnowanie porządku na serwerze, pomaganie graczom w potrzebie oraz wprowadzanie nowych funkcji, które ulepszą i urozmaicą grę!

Wymagania:
- Sprawny mikrofon
- Znajomość wtyczek: WorldEdit, WorldGuard
- Dobra znajomość naszego serwera Survival

Również od rekruta będziemy wymagać kultury słowa, kreatywności, umiejętności budowania, przewidywania zdarzeń, rozsądku, punktualności, sprawiedliwości, uczciwości i oczywiście pracowitości.

Jeżeli uważasz, że masz jakieś szanse aby się dostać, to zgłoś się na rekrutację!
Aby uczestniczyć w rekrutacji należy napisać parę zdań o sobie pod tym postem.

2 people like this

Mój nick to: koksiorpvp

Mam 14 lat. Jestem uczciwy, odpowiedzialny szybko i się uczę. Podejmuję się rekrutacji 1 raz w życiu dotąd nie byłem żadnym moderatorem, administratorem na żadnym serwerze. Moje wady to mała umiejętność we wtyczkach WordGuard i WordEdit. Mam sprawny mikrofon oraz dobrze zapoznałem się z serwerem. Stworzyłem także listę rzeczy które by ulepszyły serwer. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania B|.

Trzeba zmienić.txt

1 person likes this

Witam , mam na imię Hubert, mam 20 lat, mój nick w grze to Baq97. Gram właściwie tylko na survivalu(od około miesiąca), sporadycznie jakieś bedwarsy czy colorfulmixy. Posiadam sprawny mikrofon, TS3, Discord oraz Skype. Wtyczek WorldEdit oraz WorldGuard niestety nie znam, ale jeśli moja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona od razu przystąpię do ich nauki.

Mój nick to: Dominic3001PL

Mam 15 lat . Jestem Odpowiedzialny . Przystępuje do rekrutacji nie pierwszy raz byłem na różnych serwerach opiekunem itd. . Umiem Posługiwać się WorldEdit,em i WorldGuard,em Mam sprawny mikrofon oraz dobrze jestem zapoznany z serwerem. . Mam nadzieję , że moje podanie zostanie Pozytywnie Przyjęte :P Pozdrawiam !

Posted (edited)

mam 13 lat miałem własny serwer na telfonie i na pc ale instalowałem nowego windowsa i wszytko znikneło mam sprawne mikr izapoznałem się dobrze ze serwerem wcześniej byłem adminem na taki serverach jak np v*****.pl albo R***.pl i znam sie na wtyczkach worldedit orz worldguar

Edited by KajojGaming

Ja mam 13 lat oraz 6 letnie doswiadczenie ;)     Miałem własny serwer na którym grało coś około 20 osób na dzień  znam komendy world edit podstawowe komendy do banowania kickowania

oraz umiem robić pluginy.     na minesie gram dosyć sporo coś tak 2012-13 dokładnie nie pamiętam o więcej informacji można śmiało pytać :)

Posted (edited)

Hejka, mam 16 lat(17 na karku :)), mój nick w grze to SULEGGG, lubię słuchać muzyki, próbuję także swoich sił na YT (z marnym skutkiem, ale ciągle walczę), chciałbym wspomóc wasz serwer w jakikolwiek sposób, w minecraft'a gram parę ładnych lat, właściwie nie pamiętam kiedy dokładnie zacząłem. Prowadziłem kiedyś własny server, na którym grało dziennie 20 osób, pozostałości dalej są na internecie, nazywał się GreenCraft. WorldEdit jest u mnie na przyzwoitym poziomie, gorzej z WorldGuardem, ale myślę, że gdybym zabrał się za jego naukę, szybko bym ogarnął o co biega. Jestem punktualny, wykonuję wszystko na czas. Nie będę kłamał, na waszym serverze survival spędziłem mało czasu. Mam parę ciekawych pomysłów jak usprawnić wasz server i zrobić go ciekawszym. Chyba się troszkę rozpisałem, także kończę to podanie. Ewentualnie, mogę porozmawiać na ts'ie, Skype lub Discordzie gdyby była taka potrzeba. Zapomniałem dodać, że całkiem ładnie buduję. 

Edited by SULEGGG
1 person likes this

Posted (edited)

Witam mam na imię Mateusz mam 17 lat mój nick unlucyseniq chce zostać opiekunem survivalu ponieważ myślę ze się nadaję dużo spędzam czasu przy komputerze więc pilnowanie serwera to nie będzie żaden problem kulturę słowa mam rozsądek też troszkę z budowaniem będzie gorzej ale to się da naprawić :) myślę że pozytywnie rozpatrzysz moje SV i dasz mi szanse. Pozdrawiam! :) 
PS. WorldEdit i WorldGuard nie jest moja najmocniejsza strona ale powolutku będę się uczył jak tylko zostanę przyjęty :) 

Edited by unlucyseniq
1 person likes this

Posted (edited)

Dnia 25.08.2017 o 23:18, Lozakos napisał:

Witam wczoraj wbiła mi 16 na karku chciałbym zostać Opiekunem Survivala gdyż ogarniam WE Wguarda w 75% a douczenie się to nie problem, spędzam dużo czasu na Minesie od 1 edycji miałem przerwę na 1 rok ale po tym roku powróciłem na creative i wsparłem server 100 na vipa forever. Czas zawsze znajdę żeby wbić na server by pomóc graczom w ich sprawach.

Jeśli zostałbym opiekunem survivala byłbym bardzo zadowolony i starał się o jak najlepszą reputację na survivalu :)

Edited by Lozakos

Mam 14 lat. Mam na imię Zuzanna. Na Sevie nazywam się zuzix123, gram w Skyblock. Lubię grać w Minecraft, często gram z BFF. Prawie codziennie jestem na tym servie. Z chęcią bym pomagała innym użytkownikom w potrzebie. Bardzo bym chciała zostać opiekunem. Gram od małego w tą grę wiedz wiem o co w niej chodzi. Bym chciała aby ten server stał się bardziej popularny, mam plan aby założyć kanał po to aby promować ten server. Strasznie bym chciała tworzyć go z wami. Do usłyszenia pozdrawiam całą ekipe. ~zuzix123

Edited by Zozolek123

Witam 

Z tej strony xardarx  ( Antoni H. ) mam 16 lat ( prawie 17) dobrze operuje językiem angielskim oraz niemieckim 
Jestem twórczy i kreatywny, kulturalny i odpowiedzialny.
Jestem osobą przyjacielską i rozmowną, zdolną pomóc każdemu w każdej przeszkodzie na serwerze.
Na komputerze spędzam sporo czasu ponieważ chodzę na kierunek mechatroniczno - informatyczny
często tworzę muzykę oraz grafikę.   
Chciałbym wspomóc administracje serwera i pomóc w dalszym rozwoju serwera mines.pl 
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 
Z wyrazami szacunku xardarx

Antoni Helbig

1 person likes this

[Obrazek: 2vxg9xw.png]
Witam. Nazywam się Kuba i zajmuje się administracją, promocją, reklamą oraz zarządzaniem. Mam 18 lat oraz chodzę do jednego z prestiżowych liceów w Nowym Sączu, niedaleko Krakowa w województwie małopolskim na kierunku humanistycznym. Interesuje się sportem, muzyką POP oraz myrmekologią. Jestem językowcem, poza językiem polskim, w dużej mierze moim życiem pokieruje język angielski oraz niemiecki. W wolnych chwilach zajmuje się tłumaczeniem niewielkich tekstów.
Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszam TUTAJ.
Szukam serwerów nowych, świeżych - pomagam im osiągnąć sukces. Oczekuję profesjonalizmu. Jeżeli Twój serwer nie jest w stanie mi tego zapewnić, proszę od razu odrzucić niniejsze podanie.

Gimper, jeden z najpopularniejszych YouTuberów polskiego YouTube o mnie:
(LINK)

[Obrazek: hwppmyd99qvq.png] [Obrazek: dkwvyf8lb578.png] [Obrazek: 7mqpajwy240j.png]

[Obrazek: 2rcwg95.png]
Administratorem, Pomocnikiem, Moderatorem, Budowniczym, Promotorem ... lub inne

[Obrazek: 24b9d1t.png]
Uwagi: Oprócz Minecrafta skupiłem się na innych typach gier. Dlaczego ? Bowiem każda ważna współpraca przyniosła mi jakieś korzyści "zawodowe", które są wyróżnione podkreśleniem. Wszystkie są istotne, pomimo tego, że nierzadko nie dotyczą samej gry.
a) Minecraft
Świadczenie usług Administratora Głównego na serwerze Adrianny S. (ps. art. Rap3erka) pod adresem pvp.raperka.pl, a wcześniej na serwerze RCGC.pl przez 3 lata. Do moich głównych zadań należało między innymi budowanie mapy, w tym obsługa i znajomość większości komend. Tworzenie profesjonalnej prezentacji serwera oraz forum IPboard pod przewodnictwem doświadczonego administratora, również członka ekipy.  Zarządzanie oraz koordynowanie ekipą serwera oraz pomoc od strony twórczej. Obowiązki obejmowały również organizację zaplanowanych ówcześnie wydarzeń (eventów). W sumie udało nam się zebrać setki graczy, a samej właścicielce uzbierać już prawie dziesięciotysięczną widownie pod postacią subskrybentów na serwisie YouTube. Posiadam konto premium. Serwer funkcjonuje nadal.
Dzięki uczestnictwu w tym przedsięwzięciu zyskałem zdolność samodyscypliny i umiejętność rozdysponowania czasem w odpowiednim stopniu.
Poza tym serwerem, pracowałem na wielu, mało znanych serwerach najczęściej jako moderator/budowniczy. Zbudowaną przeze mnie mapę, wraz z właścicielem serwera można obejrzeć na poniższej prezentacji (link). Reasumując, byłem obecny przy około 200-250 projektach związanych z Minecraft.
Link: https://youtu.be/WpGeZq2KXiw

b) Metin
Świadczenie usług Mistrza Gry (Game Mastera) na 7-letnim serwerze Metin5 przez ponad dwa lata. Do moich zadań należało organizowanie wydarzeń, pilnowanie porządku oraz szersza współpraca w kierunku rozwijana serwera pod względem komunikacji oraz stworzenie regulaminu (poznanie serwerów Discord oraz IPboard w szerszym stopniu). Serwer funkcjonuje nieprzerwanie po dzień dziś.
Nabycie umiejętności perswazji oraz odpowiedzialności za innych, w tym przypadku za serwer. Nabycie umiejętności zachowań formalnych oraz nieformalnych w zależności od powagi sytuacji.
Link: metin5.com.pl

c) Moderator Zadane.pl (Brainly.pl)

[Obrazek: 1089snk.png]

Serwis, który dumnie reprezentuje 60 milionów użytkowników. Wśród nich mała grupa moderatorów, zaledwie 150 – w tym ja. Moderowanie ogromnej społeczności oraz integracja z nią już od 4 lat. Jest to największy startup w Europie.
Dzięki tej wielokulturowej społeczności zyskałem nieprawdopodobną umiejętność integracji oraz łatwość nawiązywania znajomości z zagranicznymi osobami. Tym samym pozwoliło mi to na poznanie podstaw języka francuskiego (nosdevoirs.fr), niemieckiego oraz hiszpańskiego (brainly.lat). Do dzisiaj pracuję jako Brainly Moderator (jako wolontariusz) w grupie przedmiotowej Język Polski-Historia-WOS. Dzięki temu również mogłem poznać tajniki współpracy z większym gronem doświadczonych i dojrzałych ludzi.
Osobiście uważam to za moje największe dotychczasowe osiągnięcia. Kto w końcu nie zna Zadane.pl ?

[Obrazek: jpg.png]
d) Radio internetowe
Pomimo tego, że jest to dość nietypowa umiejętność pracowałem kiedyś w internetowym, mało znanym radiu "Radio Red-White" Do ekipy dołączyłem w 2010 roku a moja działalność nie trwała tam zbyt długo, bo w połowie 2011 roku zregenerowałem z powodu braku czasu. . Niestety na chwile obecną radio przestało istnieć. Dawniej, pod adresem MANIFO, teraz starą stronę można obejrzeć pod adresem radioredwhite.jimdo.com. Mimo tego, że był to krótki epizod, zabawa była przednia.
 Nauczyła mnie ona poprawnego i bezbłędnego wymawiania trudnych wyrazów, komunikacji głosowej ale przede wszystkim dzięki niej powstała moja druga, zaraz po myrmekologii pasja – dziennikarstwo. 

e) Inne moje umiejętności
Dawniej pracowałem jako nieprofesjonalny grafik dla mało znanych YouTuberów. Tworzyłem tła, avatary, miniaturki. Dzięki tym małym przedsięwzięciom jestem w stanie stworzyć ładną grafikę. Nie jest może ona jakoś bardzo profesjonalna, ale myślę, że jak na standardy średnio znanego serwera lub laika jest wystarczająca. Co najważniejsze, jest ona za darmo.
W młodzieńczych latach lubiłem również bawić się z remiksowaniem muzyki oraz montowaniem filmów. Do teraz sprawia mi to przyjemność. Powiem więcej – jeżeli chodzi o montowanie, jestem w tym całkiem niezły.
Fotografia, robienie zdjęć naturze. Dzięki wgłębieniu się w tajniki przyrody postanowiłem, że zacznę ją fotografować. Robię zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dobrym sprzętem i potrafię do nich na przykład wkleić zwierzęta lub jakieś postacie. Jest to część tworzenia grafik.
Potrafię również stworzyć profesjonalną stronę internetową na serwisach dla laików – czy to JIMDO czy MANIFO. Posiadam również wykwalifikowaną kadrę (czyt. znajomości), która potrafi stworzyć świetne, profesjonalne forum IPboard. Są to zawodowi programiści.
Jednym z najbardziej widocznych atutów jest niesamowita umiejętność tworzenia tekstów, regulaminów, opowiadań. Znajomość lektur, ortografia jest na bardzo wysokim poziomie. Jestem w stanie stworzyć wszystko w tym kilkustronicowe wypracowania oraz opracowania.

[Obrazek: 5dpf04.png]
✓ Administracji, która obrała sobie konkretne cele i za wszelką cenę do nich dąży,
✓ Dyspozycyjności właścicieli,
✓ Doświadczonych, dojrzałych współpracowników,
✓ Unikalności serwera, czegoś, czym się wyróżnia, coś, dzięki czemu będziemy mogli nabyć nowych doświadczeń
 Dobrej zabawy w gronie miłych, a przede wszystkim posiadających do siebie dystans ludzi.

To są moje warunki. Pracuję wyłącznie z doświadczonymi ludźmi, na średnio lub słabo rozwiniętych serwerach. Nasza współpraca kończy się, kiedy serwer osiągnie bardzo dużą popularność (możliwe wyjątki). Wynika to z wielokierunkowej pracy, która opiera się na wielu forach/serwerach. Ja pomagam wyłącznie rozwinąć serwer. Mogę również przejąć rolę promotora lub moderatora forum serwerowego, rzadziej TS (słaba znajomość) oraz discorda. Ewentualnie prowadzenie Fanpage.
Uwagi: Możliwość podpisania umowy w przypadku podania poufnych danych (danych do konsoli, sklepu internetowego).

Uwaga: Ze względu na inne oferty pracy, czekam na odpowiedź maksymalnie do 19 września !
Uwaga: Na każdy serwer poświęcam maksymalnie 3 godziny dziennie. Administracja musi liczyć się z tym, że pełnie również funkcję na inny serwerach, nie tylko dotyczących tej konkretnej gry. Nie oznacza to jednak, że moja efektywność ulegnie zmianie !

[Obrazek: 25ox7og.png]
Dla osób, których nie znam, wyłącznie moje GG (50506991), e-mail ([email protected]).

W przypadku zatwierdzenia mojego podania, proszę napisać do mnie na e-mail lub GG.

Dla osób które weszły ze mną we współpracę - Facebook.

Pozdrawiam, Kuba.
Edited by ZeksterPL

Mam 14 lat 

Posiadam Ts

Imie Michał

Gram od 1 miesiąca

Orto Dobre

Nick MichalApleys

O mnie: Uczeszczam do klasy sportowej + chodze do PSM<Szkoła Muzyczna>

Bardzo lubie grac na serwerze mam szacunek do innych osób z administracji d graczy